II MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS CZWARTYCH.

Drukuj

W dniu 19 maja w Zespole Szkół w Moderówce odbył się II Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny klas czwartych (IV edycja). W Konkursie udział wzięło 10 szkół: SP Jaszczew, SP Moderówka, SP Potok, SP Piotrówka, SP Długie, SP Dobieszyn, SP Jedlicze, SP Żarnowiec, SP Szebnie, SP Tarnowiec. 22 uczestników zmagało się przez 45 minut z testem zawierającym 9 zadań zamkniętych i 3 zadania otwarte. W sumie uczniowie mogli zdobyć 21 punktów. Laureaci konkursu otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów, pozostali uczestnicy pamiątkowe upominki.
Laureatami zostali:
I miejsce: Adam Wójcik - 18pkt, Szkoła Podstawowa w Piotrówce,
II miejsce: Szymon Lawera - 17,5 pkt, Szkoła Podstawowa w Żarnowcu,
III miejsce: Patryk Nowak- 15,5pkt, Szkoła Podstawowa w Moderówce.
Nagrody ufundowali : Starosta Krośnieński Jan Juszczak, Jacek Jurusik, Zakład Produkcyjno-Usługowy Clip2 Wojciech Bochenek, Zakład Remontowo Budowlany Markuszka Wiesław.
Sponsorom bardzo dziękujemy, a uczniom gratulujemy życząc dalszych sukcesów.
Organizator konkursu: Edyta Bondaronek