1 CZERWCA 2016 - DZIEŃ DZIECKA

Drukuj

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się nietypowo. W każdej klasie promowane było czytelnictwo poprzez wspólne czytanie książek. Następnie uczniowie zostali zaskoczeni próbną ewakuacją przygotowaną przez OSP w Moderówce. „Pożar” w kuchni został ugaszony a nasza pani Zosia uratowana . Strażacy prezentowali możliwości sprzętu gaśniczego, mówili o pierwszej pomocy i zagrożeniach w życiu codziennym, oraz odkrywali tajemnice wozu bojowego. W międzyczasie rodzice z Rady Rodziców przygotowali dla dzieci kiełbaski z grilla, słodki poczęstunek, upominki i lody. Dzień Dziecka zakończył się rozgrywkami sportowymi, karaoke i konkursem „Mam talent”. Serdecznie dziękujemy Druhom z OSP w Moderówce i Radzie Rodziców przy ZS w Moderówce za pomoc w organizacji imprezy oraz ufundowanie nagród i poczęstunku.