PODSUMOWANIE SZKOLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ DLA OSKARA Z MODERÓWKI

Drukuj

W środę 26 października grupa uczniów z klasy VI zorganizowała sprzedaż domowych wypieków: babeczek, mufinek, rogalików, pierniczków, kruchych ciasteczek i orzeszków. Dochód z akcji wyniósł 461,02 złotych i w całości został przekazany Oskarowi Szczepanikowi – siedmioletniemu mieszkańcowi Moderówki, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce – niedowład czterokończynowy i padaczkę. 
Przeprowadzenie akcji było możliwe dzięki życzliwości i zaangażowaniu uczniów, ich mam i babć, które przygotowały domowe wypieki. Szczególne podziękowania składamy:
Pani Beacie Bełch i Oli Bełch, Pani Marioli Bożek i Marysi Bożek, Pani Barbarze Goleń i Oliwii Goleń, Pani Agnieszce Myśliwiec i Oli Myśliwiec, Pani Elżbiecie Oparowskiej i Kacprowi Oparowskiemu, Pani Marzenie Potyrała i Adamowi Potyrała.

Organizatorzy akcji składają również serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy zechcieli kupić słodkości i wesprzeć w ten sposób inicjatywę szóstoklasistów.