10 LUTEGO - ELIMINACJE SZKOLNE OTWP.

Drukuj

10 lutego odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszymi gośćmi, którzy weszli w skład komisji konkursowej byli: V-ce Prezes Powiatowy ZOSP RP w Krośnie Józef Tucki, Komendant Miejsko – Gminny ZOSP RP w Jedliczu Marek Maciejowski, członek Komisji ds. młodzieży przy ZOMG MZOSP RP w Jedliczu Anita Matelowska, Prezes OSP Moderówka Ryszard Majsiak oraz V-ce Prezes OSP Moderówka Mirosław Grzesik. 
Jak co roku chętni uczniowie sprawdzali swą wiedzę odpowiadając na pytania pisemnie i ustnie. Dla najlepszych druhowie przygotowali dyplomy i nagrody. Laureaci konkursu w kategorii SP to: 
Kinga Korzec – I miejsce
Szymon Berdechowski– II miejsce
Patryk Nowak - III miejsce
Wśród gimnazjalistów najwięcej punktów zdobyli:
Oliwia Cyrkiel – I miejsce
Arkadiusz Smoła – II miejsce
Paweł Janocha - III miejsce 
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach OTWP !!!