KONKURS „W ŚWIECIE LEGEND” ROZSTRZYGNIĘTY!

Drukuj

W drugiej połowie lutego uczniowie klasy IV SP wzięli udział w konkursie, w ramach którego zmierzyli się w następujących konkurencjach: piękne opowiadanie polskiej legendy, zilustrowanie podania dowolną techniką, wcielenie się w legendarną postać, test wiedzy oraz stworzenie własnej legendy związanej z historią Moderówki. Konkurs przygotowany przez mgr A. Okólską sprawdzał nie tylko wiedzę. Wymagał od uczestników także kreatywności i wytrwałości, gdyż zmagania trwały ponad tydzień. Jednym z jego celów było zachęcenie uczniów do czytania i wczytywania się w polskie legendy. Zwyciężyli:
Dominika Bondaronek – I miejsce
Kamil Świątek – II miejsce
Dawid Cyrkiel – III miejsce
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! Ich zaangażowanie i piękne przebrania oraz prace zarówno plastyczne, jak i literackie zasługują na podziw.