MIKOŁAJKI ŚWIETLICOWE

Drukuj

W niedzielę 10 grudnia 2017r dzieci i młodzież uczęszczająca systematycznie na zajęcia świetlicowe, w sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu, miała okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem. Najpierw dzieci obejrzały spektakl teatralny „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów teatru z Rzeszowa, który przeniósł wszystkich w świat baśni. Aktorzy wcieli się w postać Gerdy i Kaja. Opuszczona i smutna Gerda, wszczęła poszukiwania, narażając się w ich trakcie na wiele niebezpieczeństw, jednak po wielu perypetiach udało jej się odzyskać i uleczyć przyjaciela. Następnie po obejrzeniu spektaklu, były zorganizowane gry i zabawy oraz konkurencje sportowe. Na zakończenie spotkania integracyjnego, dzieci otrzymały upragnione prezenty od Świętego Mikołaja. Opiekę nad uczniami sprawowała opiekunka świetlicy sportowej pani Agata Kazalska. Impreza została zorganizowana przez Gminę Jedlicze. Relacja foto.