Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Klaudiusz Orzechowski finalistą z matematyki!

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesie ucznia Klaudiusz Orzechowski z klasy VIII Szkoły Podstawowej w Dobieszynie, który uzyskał tytuł finalisty Przedmiotowego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Etap wojewódzki konkursu jest nie lada wyzwaniem dla ucznia, trzeba wykazać się nie tylko wiadomościami i umiejętnościami, ale też nietypowym myśleniem, a do przygotowania się poświęcić sporo czasu. Niech zdobyta w ten sposób wiedza procentuje w następnym etapie edukacji, a zapał do jej zdobywania pomaga w osiąganiu celów. Do konkursu ucznia przygotowywała Pani Krystyna Buczyńska. Klaudiuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP Dobieszyn