Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Szymon Bril dwukrotnym laureatem prestiżowych konkursów!

Z niezwykłą przyjemnością i ogromną satysfakcją informujemy, iż uczeń kl. VIII z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żarnowcu - Szymon Bril został dwukrotnym laureatem konkursów przedmiotowych zorganizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty! Ten prestiżowy tytuł uzyskał z biologii i chemii. Należy dodać, że Szymon zwyciężył w konkursie biologicznym już po raz drugi.

Do tych poważnych „sprawdzianów”, ucznia z Żarnowca przygotowywała Pani Beata Grądalska. Testy konkursowe sprawdzają wiedzę i umiejętności wykraczające poza podstawę programową i  wymagają poświęcenia dodatkowego czasu i ogromnej pracy. Pilny ósmoklasista sprostał tym wszystkim wyzwaniom i dzięki swojej wytrwałości oraz sumienności, a także chęci samodoskonalenia osiągnął tak wielki sukces.

Gratulujemy i życzymy Szymonowi zrealizowania wyznaczonych przez siebie celów oraz kolejnych osiągnięć na nowym etapie edukacji - w szkole średniej.

SP w Żarnowcu