Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Zawody górskie Jaga - Kora

Zawodnicy Jedlickiego Stowarzyszenie Sportowo Turystycznego Wojtek MTB, w minioną sobotę wystartowali w zawodach górskich Jaga - Kora. Zmagania rozpoczęły się w miejscowości Wola Niżna,  a zakończyły w Rymanowie Zdroju. Na dystansie 17 kilometrów rywalizowało ponad 60 zawodników. Przewyższenia na malowniczej trasie biegu wynosiły przeszło 500 m. „Beskidzka Trasa Kurierska „Jaga-Kora” - to rekonstrukcja historycznego szlaku kurierskiego z czasów II wojny światowej, prowadzącego przez teren Beskidu Niskiego.

Zawodnicy Jedlickiego Stowarzyszenie Sportowo Turystycznego Wojtek MTB zajęli następujące miejsca:

Roman Bielski miejsce 10,
Uram Wojciech miejsce 43,
Krygowski Łukasz miejsce 44,
Patla Ewa miejsce miejsce 47.

 

Słownik: