Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Sukcesy przedszkolaków!

Z ogromną przyjemnością informujemy o artystycznych sukcesach naszych przedszkolaków w eliminacjach  wojewódzkich Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego, którego finał odbył się w Gminie Zarzecze. Spośród trzynastu powiatów nadesłanych zostało 836 prac. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii wiekowej przedszkola duży sukces odniosły przedszkolaki z Gminy Jedlicze uzyskując następujące wyniki:

Magdalena Bobusia z Zespołu Szkolno -  Przedszkolnego w Jaszczwi – III miejsce,
Igor Filip z Zespołu Szkolno -  Przedszkolnego w Jaszczwi – wyróżnienie,
Julian Marszał z Samorządowego Przedszkola w Jedliczu – wyróżnienie,
Tymoteusz Kłoskowicz z Samorządowego Przedszkola w Jedliczu – wyróżnienie.

Z gratulacjami do naszych artystów oraz ich opiekunów udała się Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik wraz z Wiceprezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Krośnie, a zarazem Prezesem OSP w Długiem Józefem Tuckim. Przedszkolaki z radością przywitały niespodziewanych gości. W podziękowaniu za trud, jaki nasi artyści włożyli w przygotowanie tak ślicznych prac, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Korzystając z okazji, że wizyta wypadła w tak wyjątkowy dzień jakim jest święto wszystkich dzieci, Burmistrz złożyła maluchom najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń, uśmiechu od ucha do ucha oraz samych pogodnych i radosnych chwil, obdarowując solenizantów drobnymi słodkościami. Dzieciaki odwdzięczyły się gromkim dziękuję, a na pamiątkę wizyty wręczyły swoim gościom specjalnie przygotowane odznaki.

Słownik: