Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

I Forum Aktywnego Seniora pod hasłem „Zdrowy i bezpieczny senior”

Portal Nowiny24.pl zaprasza do wzięcia udziału w Forum Aktywnego Seniora, które po raz pierwszy odbędzie się w Rzeszowie już 16 czerwca. W trosce o bezpieczeństwo uczestników, wykłady będą transmitowane w Internecie. Do głównych tematów Forum należą: rehabilitacja w okresie pandemii, leczenie zaćmy, bezpieczeństwo osób starszych oraz podróże po Podkarpaciu. Gościem specjalnym będzie profesor Jerzy Bralczyk!

Pandemia koronawirusa zmieniła wiele sfer naszego życia. Znacząco wzrosła nasza aktywność w Internecie, a troska o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników wymusiła m.in. wprowadzenie nowej formuły spotkań - wyjaśnia Urszula Sobol, dziennikarka Nowin, prowadząca I Forum Seniora. - Organizujemy nasze Forum na stronie internetowej nowiny24.pl po to, aby mogli w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani seniorzy. By uczestniczyli w spotkaniu w komfortowych warunkach, w zaciszu swojego domu, gwarantując im tym samym maksymalne bezpieczeństwo. A to właśnie ono jest dziś najważniejsze - dodaje.

Więcej informacji na temat Forum Aktywnego Seniora, znajduje się tutaj - LINK 

Słownik: