Poniedziałek 20 maja 2019
imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Zawody w siatkówce dla dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych

W sobotę 27 listopada w Hali GOSiR w Jedliczu odbyły się zawody w siatkówce dla dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych. Impreza została zorganizowana w ramach projektu: „Sport ucieczką od uzależnień” - jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Jedlicze. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn w kategorii szkół podstawowych i pięć w gimnazjach, łącznie prawie 100 uczestników. Po wyrównanej i niezwykle zaciętej walce wyłoniono najlepsze drużyny, które otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników otrzymał ciepły posiłek, napój oraz słodką niespodziankę. Zawody sędziowali – Pani Elżbieta Pitrus i Pan Zenon Wiśniowski. Organizatorami zawodów byli Gmina Jedlicze , Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Wyniki zawodów w kategorii szkół podstawowych:
I m. - Moderówka
II m. – Żarnowiec
III m. – Męcinka
IV m. – Dobieszyn
V m. – Długie
VI m. - Potok
VII m. - Jedlicze

Wyniki zawodów w kategorii gimnazjów:
I m. – Jedlicze
II m. – Potok
III m. - Moderówka
IV m. – Podniebyle
V m. – Jedlicze II

Projekt „Sport Ucieczką od Uzależnień” finansowany jest z budżetu Gminy Jedlicze w ramach „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych”.