Poniedziałek 17 grudnia 2018
imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt dla Szkoły Podstawowej w Potoku

Dużym sukcesem uczennic ze Szkoły Podstawowej w Potoku, zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt, które odbyły się 6 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn z powiatu krośnieńskiego. Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Młode siatkarki z Potoka zajęły II miejsce w powiecie, zostawiając w pokonanym polu takie szkoły jak: Korczynę, Lubatową, Świerzową oraz Miejsce Piastowe i plasując się tuż za ekipą z Przybówki.

Szkołę Podstawową w Potoku godnie reprezentowały: Maja Stareńczak, Julia Barsznica, Paula Jasińska, Julia Rak, Zuzanna Hac, Karolina Hac, Agata Woźniak i Natalia Moskal. Opiekunką i trenerką drużyny była Pani Agata Kazalska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Szkoła Podstawowa w Potoku

Słownik: