Poniedziałek 22 kwietnia 2019
imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Sukcesy zespołów cheerleaderek

W ostatnią niedzielę 11 marca zespoły cheerleaderek reprezentujące Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu wzięły udział w II edycji Przeglądu dziecięcych i młodzieżowych zespołów, par i solistów tanecznych „Taneczne Talenty” w Świerzowej Polskiej.

Dziewczynki występowały w trzech różnych kategoriach wiekowych, w każdej z nich zajmując miejsce na podium. Zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności tanecznych. Występy wszystkich dziewczynek pozytywnie rokują na przyszłość, zwłaszcza że pod koniec kwietnia (28.04) zorganizowany zostanie w  Jedliczu IX Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych.

Klasyfikacja:

Kategoria do lat 7 – I miejsce Mini Mini Iskierki
Kategoria 8 -11 lat – II miejsce Mini Iskierki
Kategoria powyżej 12 lat – II miejsce Iskierki

S. Kilar 

Słownik: