Poniedziałek 25 marca 2019
imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze

Zakończyła się realizacja projektu pt. „Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze”. Projekt realizowany był na lodowisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, na  który Gmina Jedlicze otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu  i Turystyki.

W zajęciach wzięło udział ponad 60 uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Na potrzeby realizacji zadania został zakupiony sprzęt sportowy: łyżwy, przyrządy do nauki jazdy na łyżwach, płozy do butów oraz chodzik do nauki jazdy na łyżwach, który uzupełnił sprzęt zakupiony w zeszłym roku.

Druga edycja takich zajęć, których głównym celem jest nauka  i doskonalenie jazdy na łyżwach oraz nauka podstaw gry hokeja na lodzie cieszyła się podobnie jak w roku ubiegłym bardzo dużym zainteresowaniem.

Ogólna wartość projektu:

Rok 2017 – 26.680,00

Rok 2018 – 16.730,00

GOSiR Jedlicze

 

 

Słownik: