Niedziela 19 maja 2019
imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Sukces reprezentujących Gminę Jedlicze kolarzy

W dniu 23 i 24 czerwca w miejscowości Pcim w Małopolsce odbyły się zawody zaliczane do cyklu Małopolskiej Ligi Kolarskiej i PUCHARU POLSKI w kolarstwie górskim. Na liście startujących znalazła się czołówka zawodników z całego kraju, uprawiających na poziomie wyczynowym  ten rodzaj kolarstwa. Wśród nich reprezentacja sekcji Jedlicze Team.

Trasa przygotowana przez organizatorów charakteryzowała się bardzo wysoką skalą trudności. Opady deszczu dodatkowo spowodowały, że wielu zawodników rezygnowało. Dotarcie do mety było dużym wyzwaniem. Podczas tych dwu-dniowych zawodów wspaniale jednak  spisali się szkoleni przez Krzysztofa Gajdę zawodnicy. Systematyczność i profesjonale podejście Teamowców, których często obserwować możemy trenujących  na drogach i ścieżkach nie tylko naszej gminy,  do tego trudnego sportu pokazało, że z powodzeniem mogą rywalizować na najwyższym w kraju poziomie.

Wyniki poszczególnych zawodników:

23 czerwiec - Małopolska Liga Kolarska
Weronika Fałat - kat. 8 -10 lat - I miejsce
Jakub Półchłopek - kat 11-12 lat ŻAK - II miejsce
Mateusz Fałat - kat 11-12 lat ŻAK - V miejsce
Wiktor Jeż - kat 11-12 lat ŻAK - VII miejsce
Julia Jeż - kat 13-14 lat MŁODZIK – III miejsce

24 czerwiec - PUCHAR POLSKI
Weronika Fałat - kat. 8 -10 lat - I miejsce
Jakub Półchłopek - kat 11-12 lat ŻAK - III miejsce
Mateusz Fałat - kat 11-12 lat ŻAK - IV miejsce

 

Słownik: