Czwartek 27 czerwca 2019
imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

W ostatnią sobotę tj. 4 sierpnia miał miejsce Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Uroczystego otwarcia dokonali Z-ca Burmistrza Pan Ryszard Zagórski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Woźniak oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji Pani Krystyna Marć. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się sześciu zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem pucharowym do jednego, pełnego seta. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Karol Marosz, który w finale pokonał Bartosza Argasińskiego 4:2 ( rezygnacja z powodu kontuzji). O trzecie miejsce zawalczyli Sebastian Częczek oraz Przemysław Przybysz. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Pan Sebastian , który pokonał Pana Przemysława 6:1. Piąte i szóste miejsca zajęli Pan Arkadiusz Półchłopek i Jerzy Stojak. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy, które w imieniu Pani Burmistrz wręczył Pan Piotr Woźniak.

Kudasik Grzegorz

Słownik: