Poniedziałek 20 maja 2019
imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika

W ostatnią sobotę 22 września na obiektach „Płaszowianki” w Krakowie odbył się po raz kolejny Jesienny Turniej Lajkonika. W Turnieju znalazło się ponad 100 zawodników z całej Polski w wieku do lat 15. Barw Naszego Klubu MUKS Podkarpacie GOSiR Jedlicze reprezentowało siedmioro łuczników.

Najlepiej z naszej drużyny spisał się Michał Stach, zwyciężając w swojej kategorii, jak i w strzelaniu specjalnym do Sylwetki Lajkonika. Kolejnym sukcesem było trzecie miejsce zajęte przez Anię Szafran jako dziecko młodsze.

Pozostałe miejsca naszych łuczników: Katarzyna Kozioł – 6 m., Malwina Kubit – 7m., Aleksandra Myśliwiec -20m., Wojciech Szafran – 8m., Dawid Smyka – 10m.

W klasyfikacji drużyn klubowych ostatecznie nasz Zespół uplasował się na ósmym miejscu.

Wyniki te rokują pozytywnie przed zbliżającymi się zawodami, jakie będą miały miejsce w najbliższą sobotę na stadionie LKS Moderówka.

GOSiR Jedlicze

Słownik: