Poniedziałek 22 kwietnia 2019
imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Podziękowania Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik

Drodzy mieszkańcy

Gorąco dziękuję za okazane zaufanie i poparcie w wyborach samorządowych. To najpiękniejsze podziękowanie jakie można sobie wyobrazić za cztery lata solidnej pracy. Sukces, który przekonał mieszkańców, że warto powierzyć nam rozwój Gminy Jedlicze na kolejne lata to wspólna praca i współpraca z Radą Miejską, wielkie zaangażowanie pracowników Urzędu Gminy oraz wszystkich naszych jednostek. Radość i szczęście, które przepełnia mnie dzięki Państwa poparciu to siła na każdy dzień dalszej pracy.

Gratuluję również wszystkim Radnym Rady Miejskiej w Jedliczu oraz Rady Powiatu, jak również przedstawicielom reprezentującym województwo podkarpackie w Sejmiku. Wierzę, że wspólna praca zaowocuje dalszym rozwojem naszej gminy i regionu.

Razem zrobimy jeszcze więcej!

Słownik: