Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Aktualności

Sportowy Dzień Dziecka w Gminie Jedlicze

cz.
11

Nie tylko Gminny Ośrodek Kultury, ale także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu zaprosił najmłodszych do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Atrakcji, które zostały rozłożone na kilka dni, było co niemiara. Podsumujmy te wesołe chwile, spędzone w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Udany występ zawodników ŁUKS Jedlicze w Łopuszce Wielkiej

cz.
10

W dniach 29-30 maja 2021 r. w Łopuszce Wielkiej, odbyły się Memoriały upamiętniające dwoje znamienitych łuczników i działaczy - Antoniego Gromskiego i Katarzynę Wiśniowską, zaliczane do I rundy Pucharu Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego. W rywalizacji, która toczyła się w trudnych warunkach atmosferycznych, wzięło udział 94 zawodników, w tym reprezentanci ŁUKS Jedlicze.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Informacja związana z montażem kotłów gazowych

cz.
10

Szanowni Państwo, Uczestnicy Projektu 3.3.1.

dotyczy montażu kotłów gazowych,

uprzejmie informuję  o możliwości dokonania ingerencji w instalacje kolektorów słonecznych wykonywanych przez firmę ECO-TEAM sp. z o.o. sp. k.  w ramach zadania pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej  oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”, poprzez podłączenie do istniejącego zasobnika solarnego kondensacyjnego kotła gazowego, montowanego u Państwa w ramach Projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki - Projekt 3.3.1”.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sukcesy przedszkolaków!

cz.
10

Z ogromną przyjemnością informujemy o artystycznych sukcesach naszych przedszkolaków w eliminacjach  wojewódzkich Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego, którego finał odbył się w Gminie Zarzecze. Spośród trzynastu powiatów nadesłanych zostało 836 prac. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii wiekowej przedszkola duży sukces odniosły przedszkolaki z Gminy Jedlicze uzyskując następujące wyniki:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Nowe oświetlenie w Gminie Jedlicze

cz.
09

Dobiegły końca prace związane z realizacją dwóch zadań dotyczących budowy oświetlenia w Moderówce i Żarnowcu. Poczynione inwestycje bez wątpienia przyczynią się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców i pozostałych użytkowników dróg w tych miejscowościach.

Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Dzień Dziecka, Mamy i Taty w Piotrówce

cz.
08

W sobotę 5 czerwca, na placu rekreacyjnym w Piotrówce, w przyjaznej, serdecznej atmosferze odbył się piknik pod nazwą „Dzień Dziecka, Mamy i Taty”. Na świętowanie tych trzech wspaniałych okazji przybyły całe rodziny. Radości i frajdy ze wspólnej zabawy nie było końca!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Kolarze GOSiR Jedlicze Team ścigali się w Chęcinach

cz.
07

Kolejne dobre wieści z obozu jedlickich kolarzy! W niedzielę, 30 maja, w Chęcinach koło Kielc, odbyła się pierwsza edycja maratonów z cyklu MTB Cross Maraton.  Na świetnie przygotowanych trasach, przy sprzyjającej pogodzie, bardzo udanie zaprezentowali się zawodnicy GOSiR Jedlicze Team!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Aktualności