Niedziela 13 czerwca 2021
imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Sport

W Jedliczu zainaugurowano sezon Ringo

cz.
08

Na obiektach Szkoły Podstawowej w Jedliczu, w dniu 22 maja, odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Ringo, w którym zaprezentowali się najlepsi zawodnicy w szkolnych kategoriach. W zmaganiach wzięły udział następujące zespoły: KS Olimpia Miłki z Panem Markiem Gilem (członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ringo), UKS Goszczyn z Panem Mariuszem Wangrynem (wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ringo), UKS Arka Umieszcz z Panią Katarzyną Piskorz (prezesem klubu) i gospodarze - MUKS Podkarpacie Jedlicze.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Narciarze podsumowali sezon 2020/2021

maj
28

W środę 26 maja, w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się podsumowanie sezonu w wykonaniu narciarzy MUKS Podkarpacie Jedlicze. Ze względu na obowiązujące obostrzenia, spotkanie miało charakter kameralny, ale nie zabrakło uśmiechów, radości i miłych wspomnień z udanych dla jedliczan startów w rozgrywkach 2020/2021.  

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Zawody górskie Jaga - Kora

maj
26

Zawodnicy Jedlickiego Stowarzyszenie Sportowo Turystycznego Wojtek MTB, w minioną sobotę wystartowali w zawodach górskich Jaga - Kora. Zmagania rozpoczęły się w miejscowości Wola Niżna, a zakończyły w Rymanowie Zdroju. Na dystansie 17 kilometrów rywalizowało ponad 60 zawodników. Przewyższenia na malowniczej trasie biegu wynosiły przeszło 500 m. „Beskidzka Trasa Kurierska „Jaga-Kora” - to rekonstrukcja historycznego szlaku kurierskiego z czasów II wojny światowej, prowadzącego przez teren Beskidu Niskiego.

Słownik: 
Posted By redaktor czytaj dalej

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of moving

maj
24

W dniu 14 maja 2021 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się III Rejonowy Turniej Kinder Sport w minisiatkówce dziewcząt, w kategorii dwójek i trójek siatkarskich. Były to ostatnie zmagania młodych zawodniczek przed finałem Mistrzostw. Zawody przeprowadzono w ramach oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej dla dzieci z rocznika 2009 i młodszych.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Sportowy Dzień Dziecka

maj
21

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Gminny Test Coopera

maj
11

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport